Сьогодні, на подвір’ї першої школи у Жовкві, під час робіт з благоустрою території, працівники знайшли авіабомбу часів Другої світової війни.
Про це повідомив голова Жовківської громади Олег Вольський, пише Четверта студія.
Дирекція школи одразу викликала надзвичайників та поліцію на місце. Усіх учнів та колектив було евакуйовано.
Відповідні служби забрали снаряд на ліквідацію. Також, додатково обстежили територію школи на наявність інших небезпечних речей.
“Дякую усім, хто ефективно спрацював, щоб не сталось біди. Величезна подяка колективу школи, місцевому підрозділу ДСНС, поліції та тим, хто приїхав на допомогу!”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону