В національному парку «Сколівські Бескиди» зареєстрували рекордну кількість зубрів
Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення парку.
Зубри на територію Парку були завезені у 2009-2010 роках з Парку диких тварин Гера (Німеччина) – 6 особин, Національного парку «Баварський ліс» – 4 особини та з Австрії, Центр відновлення тварин «Маршфельдські замки» – 1 особина.
Тварини після акліматизації були випущені з вольєру у дику природу, сформували вільноживуче стадо.
За результатами щорічного обліку фіксувалося перманентне збільшення чисельності і на початок 2026 року популяція налічує 51 особину.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону