Галерея

На Львівщині відкриють дитячий центр

Представництво HealthRight International (Право на здоров’я) в Україні, що працює у 30 країнах світу, розпочинає нову соціальну ініціативу в рамках проєкту із надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні. Організація створила мережу дитячих центрів «МаленькіВеликі» для родин вимушених переселенців у Вінницькій, Закарпатській та Львівській областях.

Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення організації.

Дитячі центри «МаленькіВеликі» створені на базі денних центрів «Право на здоров’я» та орієнтовані на дітей та підлітків від 3 до 18 років. Наразі центри діють у Львові, Вінниці, Ужгороді та Києві.

«У таких центрах волонтери будуть проводити для дітей ВПО заняття з подолання стресу, грати у розвиваючі ігри, допомагати з домашніми завданнями та приділятимуть дітям увагу, щоб підтримати у ці складні часи постраждалих від війни»,  –  пояснює директорка представництва HealthRight в Україні Галина Скіпальська.

Заняття із дітьми та підлітками будуть проводитися за міжнародними запатентованими методиками First Aid Arts та Activity Catalogue від організації World Vision International.

Методика First Aid Arts ґрунтується на неврологічних та психологічних дослідженнях та передбачає використання мистецьких ресурсів для зменшення симптомів посттравматичного стресу. Це ефективна допомога інструментами арттерапії для постраждалих від стихійних лих, торгівлі людьми, вимушеної міграції, домашнього насильства, безпритульності та інших видів травм.

На Львівщині відкриють дитячий центр

На Львівщині відкриють дитячий центр

На Львівщині відкриють дитячий центр

Методика Activity Catalogue складається з семи тематичних семінарів, які стосуються ключових аспектів психосоціального благополуччя дітей. Різноманітні активності, як правило, призначені для дітей віком від 6 років до підлітків віком до 18 років.

Заняття за міжнародними методиками у дитячих центрах «МаленькіВеликі» будуть проходити два-три рази на тиждень. Передбачається, що у групі буде до 20 осіб протягом одного уроку. Волонтери, які будуть працювати із дітьми, заздалегідь пройшли необхідне тренування.

«Наші волонтери – студенти спеціальностей соціальна робота та психологія із провідних вишів, наприклад Львівського Католицького Університету. Вже зараз у перших тестових групах ми бачимо, як дітям подобається танцювати, співати чи малювати разом за методикою арттерапії. Як результат, малеча та підлітки стають більш спокійними та можуть краще подолати стрес», – розповідає Галина Скіпальська.

Дитячі центри «МаленькіВеликі» розташовані за наступними адресами:

  • м. Львів. Вул. Рилєєва 9;
  • м. Вінниця. Вул. Стеценка 48;
  • м. Ужгород. Вул. Митна 25.

Щоб взяти участь у заняттях дитячих центрів, необхідно заповнити анкету за посиланням. Тренери зв`яжуться з охочими та узгодять зручний час.

Проєкт дитячих центрів «МаленькіВеликі» виріс із вже існуючої ініціативи HealthRight International – мобільні команди кризового реагування. В рамках проєкту було створено 8 мобільних команд у 6 регіонах України, які надають соціально-психологічну та правову допомогу дітям та сім’ям, які постраждали від війни, з особливим фокусом на дітей та підлітків.

Довідка

Проєкт BHA Ukraine Response Consortium «Надання міжсекторальної підтримки ВПО та постраждалим внаслідок війни в Україні”  реалізовано Представництвом HealthRight International «Право здоров’я» в Україні у співпраці з World Vision. Основним донором проєкту дитячих центрів «МаленькіВеликі» є Бюро гуманітарної допомоги USAID, яке фінансує проект через консорціум на чолі з ACTED та в партнерстві з міжнародними неурядовими організаціями World Vision, CARE, Right for Protection та IMPACT.

Детальніше про діяльність Представництва HealthRight International «Право здоров’я» в Україні можна дізнатися на офіційному сайті та сторінках у Facebook та Instagram

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові пʼять років не ремонтували аварійний міст

Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання

8 години тому

Зимноводівська громада попрощалася із захисником

Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу

10 години тому