На Львівщині судитимуть колишнього службовця спиртовиробного підприємства

Галерея 04 Лютого, 2024 242

за забруднення річки та земель

За процесуального керівництва прокурорів Червоноградської окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника підприємства за фактом забруднення земель та порушення правил охорони вод (ч. 1 ст. 239, ч. 1 ст. 242 КК України).

Про це пише Четверта студія з посиланням на Львівську обласну прокуратуру.

Слідством встановлено, що на Червоноградщині обвинувачений, будучи службовою особою спиртовиробного товариства, всупереч законодавству, допустив скид зворотних вод підприємства, що призвело до забруднення поверхневих вод місцевої річки та земельних ділянок загальною площею 1,25 га.

Зокрема було перевищено гранично допустимі концентрації забруднюючих речовин, шкідливими для здоров’я людей та довкілля.

Розмір шкоди, заподіяної навколишньому середовищу, становить понад 100 тис. грн.

Досудове розслідування здійснювали слідчі відділення поліції №2 Червоноградського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області за оперативного супроводу Червоноградського РВ УСБУ у Львівській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Коментарі

Позначки: ,