Сьогодні у Львівській області сотні військовослужбовців стрілецького батальйону та стрілецької бригади присягнули на вірність Україні.
Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
Складати присягу українського воїна – це величезна честь. Робити це під час повномасштабної війни – підтвердження великої сміливості, впевненості у своїх силах та віри у свою державу.
В умовах війни величезне значення має озброєння, літаки й інша військова техніка. Але усе це має сенс лише якщо є воїни, які готові захищати найдорожче. Бо війни виграє не техніка, їх виграють люди. І нам випала доля перемогти poсiйcьких окупaнтів та назавжди позбутися ворога, який століттями нищив Україну.
Дорогі військовослужбовці стрілецького батальйону та стрілецької бригади, дякуємо за відданість державі та відвагу. Віримо у вас. Зробимо все, щоб підтримати вас. Бережіть себе і повертайтесь додому якнайшвидше – у здоров‘ї та з перемогою!
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною