Галерея

На Львівщині привітали медичних сестер (ФОТО)

На Львівщині привітали медичних сестер

Про це повідомив департамент ОЗ Львівської ОВА, пише Четверта студія.

Сьогодні відбулася онлайн-конференція «Сила милосердя: медсестри на варті життя», приурочена до Міжнародного дня медичної сестри — професійного свята тих, хто щодня дарує турботу, підтримку та надію пацієнтам.

Медичні сестри є невід’ємною частиною системи охорони здоров’я. Саме вони першими приходять на допомогу, супроводжують пацієнтів у найважчі моменти та своєю працею, професійністю й людяністю рятують життя.

Під час конференції учасники обговорили сучасні виклики медсестринства, роль медичних сестер у воєнний час, розвиток професії та важливість підтримки медичних працівників.

Т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Вікторія Мойсей подякувала медичним сестрам за їхню щоденну працю, витримку та відданість професії: «Медична сестра — це не лише професія, а покликання. Саме ваша турбота, уважність та людяність допомагають пацієнтам боротися за здоров’я і життя. Дякуємо кожній і кожному за силу, милосердя та професіоналізм».

Щиро вітаємо усіх медичних сестер із професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, сил, натхнення та вдячності від пацієнтів і колег.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

Мешканця Рівненщини ув’язнили за крадіжку 15 піц із популярної мережі у Львові

Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…

1 день тому

Качинський розкритикував Садового

заявив, що поверне Україні орден

1 день тому

У Львові перенесли судове засідання у справі Фаріон

У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…

2 дні тому

У Львові виник скандал навколо реконструкції Снопківського парку

активісти заявляють про ризики забудови

2 дні тому

На Краковці накопичується кількість автомобілів

До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону

2 дні тому