Галерея

На Львівщині працюють понад 4 тисячі пасічників, які мають щонайменше 10 вуликів

До Дня пасічника на території Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З.Ґжицького відбувся освітньо-інформаційний захід «Стан та перспективи галузі бджільництва».

Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОР.

Участь в урочистостях взяв заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

«Традиційно в переддень медового Спаса зустрічаємося, аби спробувати меду, купити меду і обговорити стан та перспективи галузі на Львівщині. Дякуємо нашим захисникам, що і цього року, хоч і в скромнішому форматі маємо таку можливість.

Знаю, що великим вашим, так би мовити, ринком збуту, як і для кожних, певно, виробників в Україні, є фронт. Наші захисники і захисниці теж люблять мед. Знаю, що багато з вашої професійної родини, з ваших сімей – також на фронті.

Бджоли – подібні до нас, українців. Багато працюють, живуть своєю родиною, ні на кого не нападають і не обдирають, як шершні чи там якісь інші комахи-шкідники. Але як їх рознервувати, всі разом можуть дати прочухана.

Давайте надалі лишатися такими єдиними, діяти разом, захищати своє, допомагати своїм і спільно переможемо ворога.
Дай Боже нам сили, наполегливості, єдності і мудрості!
Слава Україні! Героям слава!», – сказав у вітальному слові Юрій Холод.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у збереження і розвиток галузі бджільництва, високу професійну майстерність та з нагоди Дня пасічника Юрій Холод відзначив грамотами Львівської обласної ради:

Богдана Болюбаша – пасічника Львівського району;

Андрія Лисика – пасічника Дрогобицького району;

Василя Мацелюха – пасічника Золочівського району;

Миколу Остапчука – пасічника Червоноградського району;

Івана Ярошовича – пасічника Самбірського району.

У межах події пасічники обговорили стан та перспективи галузі бджільництва, розширення ринків збуту українських медів, вплив селекційно-племінної роботи на продуктивність бджолосімей та інші актуальні теми галузі.

На виставці реманенту та продукції бджільництва відвідувачі заходу мали можливість придбати різноманітну продукцію бджільництва.

На Львівщині працюють понад 4 тисячі пасічників, які мають щонайменше 10 вуликів

Допомогу для своєї справи вони можуть отримати з Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, на яку цьогоріч скерували 47,9 млн гривень.

Щороку в Україні, у день християнського свята Преображення Господнього, 19 серпня, з 1997 року відзначають професійне свято бджолярів День пасічника.

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

У Львові пʼять років не ремонтували аварійний міст

Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання

13 години тому

Зимноводівська громада попрощалася із захисником

Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу

15 години тому