негода у Чернівцях
Злива, яка вирує в Чернівцях другий день, наробила у місті біди – повалені дерева, обірвані електропроводи, затоплені вулиці.
Про це пише Четверта студыя з посиланням на керівника комунального підприємства “Міськсвітло” Андрій Шалєєв у Facebook, місцеві видання “Чернівецький промінь“, “Молодий буковинець”
Шалєєв повідомив, у Чернівцях зафіксували значну кількість випадків, коли стихія обірвала проводи електроліній.
негода у Чернівцях
негода у Чернівцях
негода у Чернівцях
Через це низка вулиць залишилися без світла.
Дороги на вулицях перетворилися в озера, громадський транспорт працював з перебоями.
Через негоду затопило будівлю міського автовокзалу, а літак Київ-Чернівці був змушений намотувати кола у небі та приземлився із запізненням.
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною
Проректорка з наукової роботи та інновацій, професорка Олена Квас ознайомила колег з висновками Атестаційно-кадрової комісії