Маленькі волонтери зі Сколе написали листа Борису Джонсону

Галерея 26 Травня, 2022 42

Діти вивчають англійську мову у волонтерсько-освітньому Гончаренко центрі в Сколе

Діти зі Сколе написали листа Прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону у відповідь на його лист до українських дітей.

Про це ІВ Четверта студія повідомила пресслужба волонтерської мережі “Гончаренко центр”.

Маленькі українці подякували Борису Джонсону за підтримку нашої країни та запросили його відвідати Львівщину.

Діти, які вивчають англійську мову у волонтерсько-освітньому Гончаренко центрі в Сколе, написали листи Прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону.

У своїх відповідях на його лист до українських дітей, вони розповіли про те, що їхні батьки допомагають військовим та біженцям і запросили очільника британського уряду відвідати Львівщину та Сколе. Маленькі учні подякували Борису Джонсону за підтримку України та висловили свої надії на перемогу над російськими окупантами.

Маленькі волонтери зі Сколе написали листа Борису Джонсону

«Я живу в Сколе, прекрасному місті в горах. Ми не відчуваємо війни, але час від часу тут лунає повітряна тривога. Я дивлюсь новини разом із батьками і бачу жахи, які відбуваються в моїй країні. Моя мати та бабуся допомагають людям, які були змушені залишити свої домівки через війну» – написала у своєму листі 11-ти річна Софійка.

Нагадаємо, Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав відкритого листа українським дітям на тлі російської агресії проти України. «Багато з вас бачили або переживали речі, свідками яких не має бути жодна дитина. Проте кожен день українські діти вчать усіх нас, що означає бути сильним і гідним, високо тримати голову, навіть у найважчі часи», – йдеться у листі Джонсона.

Коментарі

Позначки: