Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер приєднали до Львівської обласної клінічної лікарні

Галерея 06 Лютого, 2024 42

Рішення передбачає створення на базі Львівської обласної клінічної лікарні Центру дерматології та венерології зі збереженням основних засад

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради «Львівський обласний шкірно-венерологічний диспансер» реорганізують шляхом приєднання до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня».

За таке рішення сьогодні, 6 лютого, на XXI позачерговій сесії Львівської обласної ради проголосували 62 депутати.

Про це пише Четверта студія.

Рішення передбачає створення на базі Львівської обласної клінічної лікарні Центру дерматології та венерології зі збереженням основних засад функціонування шкірно-венерологічної служби в межах госпітального округу Львівської області.

Майно диспансеру буде передано на баланс обласної клінічної лікарні.

«Реорганізація дозволить вдосконалити надання медичної допомоги хворим шкірно-венерологічного профілю, покращить її якість та доступність. Також рішення сприятиме ефективнішому використанню об’єднаним закладом кадрового потенціалу і фінансового ресурсу, який передбачено на його утримання», – наголосила т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації Наталія Літвінська.

Управлінню майном спільної власності Львівської обласної ради доручено створити комісію з реорганізації шкірно-венерологічного диспансеру і за погодженням з департаментом охорони здоров’я Львівської ОВА затвердити нову редакцію статуту Львівської обласної клінічної лікарні.

Працівники диспансеру будуть працевлаштовані у лікарні відповідно до норм трудового законодавства.

Коментарі

Позначки: , , ,