Львівщина зустріла почесного гостя та великого друга України Бориса Джонсона

Галерея 10 Вересня, 2023 259

Колишньому главі Британського Уряду ще у жовтні минулого року надали звання «Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка»

Колишньому главі Британського Уряду ще у жовтні минулого року надали звання «Почесний доктор Львівського національного університету імені Івана Франка».

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.

Сьогодні він відвідав університет, щоб отримати це почесне звання особисто, а ще – поспілкувався з ректорами університетів та студентами, які навчаються на Львівщині. Наголосив, що після повернення до Великої Британії знову наполягатиме на військовій підтримці для нашої держави. 

Doctor Honoris Causa – це найвище почесне звання Львівського національного університету імені Івана Франка, яке присвоюють громадським, державним і релігійним діячам, політикам, вченим України та світу за значний внесок у розвиток науки, освіти, культури і духовності.

Пишаємось, що частиною академічної спільноти Львівського університету стала така Людина. Ваше ім’я викарбуване на Алеї сміливості у Києві, воно також у наших серцях.

Коментарі

Позначки: , ,