Львівщина вшанувала пам’ять загиблих у боротьбі за незалежність України
Про це повідомив начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Четверта студія.
Сьогодні, 6 грудня, відзначають День Збройних Сил України.
Керівництво області, духовенство, рідні захисників та військові вшанували пам’ять полеглих героїв, які віддали своє життя у боротьбі за вільну та незалежну Україну.
Присутні помолились, поклали квіти та лампадки на Марсовому полі, а також на полях почесних поховань № 76 та № 67.
Вічна Слава та пам’ять полеглим захисникам!
Пам‘ятаємо та не пробачимо тим, хто забрав тисячі життів мужніх українських воїнів.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону