Львів знову тоне у смітті
Про це пишуть на Гарячій лінії міста Львова, пише Четверта студія.
“Прохання прибрати сміття в кінці базару “Галицьке Перехрестя” серед останніх торг.будок. с. МАЛЕХІВ вул.Галицька.
З кожним роком стає брудніше і не прибирається узбіччя дороги навіть на свята. Там дуже активний рух машин і багато фур зупиняється.
Може б смітник поставити, щоб менше було бруду навколо. На жаль, наші люди не цінують своєї землі і боляче дивитися як сміття стає все більше”, – йдеться у повідомленні.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону