Сьогодні у центрі Львова було по-особливому тепло та атмосферно.
Про це пише Четверта студія з посиланням на пресслужбу ЛОВА.
Відзначили Свято усіх Героїв України.
Памʼятаємо тих, хто століттями і до сьогодні, ціною власного здоров’я, а іноді і життя будує нашу державу.
«Герої Небесної Сотні та сучасної pocійсько-української війни продовжили місію наших найславніших предків.
Ті, хто у цій боротьбі склав найбільшу пожертву і віддав за майбутнє України найцінніше, живуть й завжди житимуть у нашій історії, пам‘яті та у наших серцях», – наголосив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
Від найменших і до найстарших пишаємось нашими Героями! Дякуємо тим, хто відвойовує кожен сантиметр української землі!
Організатор події: Департамент комунікацій та внутрішньої політики ОДА.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону