Галерея

Козицький привітав Львів із Днем міста

Дипломатичний центр, осередок волонтерства, гуманітарний хаб, медичний хаб, місто, яке дарує надію тисячам людей з прифронтових областей.

Начальник ЛОВА Максим Козицький привітав львівʼян із Днем міста, пише Четверта студія.

Місто відважних патріотів, які попри все міцно стоять за теперішнє – його і всієї держави та нізащо не дозволять відібрати майбутнє.

За понад рік повномасштабної війни Львів здобув стільки нових імен й асоціацій, але завжди залишається собою.

З днем народження. З твоїм 767-річчям. Будь, Львове, і процвітай!

Коментарі

Олег Довганик

Share
Published by
Олег Довганик

Recent Posts

На Львівщині жінка хотіла вчинити самогубство

На місці події поліцейські виявили 25-річну жінку з різаними ранами лівої руки, що супроводжувалися значною…

31 хв. тому

На Львівщині потонув хлопчик 2012 року народження (ВІДЕО)

водолази Львівської центральної рятувально-водолазної служби виявили тіло дитини приблизно за 10 м від берега

1 годину тому

На Львівщині оновили рейтинг територіальних громад

Комплексний рейтинг враховує різні напрями розвитку громад. Один із ключових показників – цифровізація

1 годину тому