Днями жінки-волонтерки зі смт Шкло Новояворівської громади напекли смачної домашньої випічки на передову для Захисників та Захисниць.
Про це пише Четверта студія з посиланням на Яворівську РДА.
З любов’ю та турботою господині передали понад 15 л олів’є, 70 кг печива та 200 енергетичних батончиків.
Як зазначила волонтерка Марічка Дільна до допомоги для захисників долучилися 10 місцевих господинь.
Нагадаємо, господиньки не вперше долучаються до волонтерських рядів, до наших воїнів вони вже відправили сотні енергетичних батончиків, рогаликів, печива, законсервованих продуктів та багато іншого.
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону
За втручання прокуратури забудовником вже відшкодовано понад 14 млн грн пайової участі
Усього з часу дії проєкту «Грант для ветеранів та членів їхніх родин» 359 його учасників…
3 роки позбавлення волі за відмову від мобілізації
Меблі та техніка для ліцею за подвоєною ціною