Додому повернулися сьогодні ще 45 полонених українців
Про це пише Четверта студія.
42 з них – це захисники та захисниці «Азовсталі». 35 – рядові і сержанти, 10 офіцерів.
Один із звільнених воїнів, повідомляють в Офіс Президента України, звільнений із полону вдруге.
Вперше він потрапив до росіян під час Широкинської операції. До широкомасштабного вторгнення був полоненим 2,5 року. Після звільнення з полону відразу повернувся в підрозділ. І знову потрапив у полон на «Азовсталі».
Дякуємо всім командам, які повертають з полону додому наших українців. Кожен є важливим.
Щиро вітаю родини повернених захисників.
Бажаю всім нам сили і перемоги!
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону