Площа нацпарку – понад 35 тисяч га, з яких майже 25 тисяч — передані парку в постійне користування.
Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.
Охоплюючи регіон Стрийщини, Сколівщини, Трускавця та Східниці, він має на своїй території відому туристам та всім любителям мандрів гору Парашку, водоспади Камʼянку і Гуркало, заповідник Тустань (Tustan’) і родовища мінеральних вод.
Завдяки цим туристичним магнітам, а також чудовій природі з мальовничими місцями, щороку парк відвідують десятки тисяч туристів. Торік їх офіційно навідалося сюди понад 75 тисяч.
Кілька років тому нам вдалося посприяти тому, щоб у користування парку передали дуже гарну архітектурну памʼятку Сколівщини — палац Гредлів. Хто був або бачив — точно зрозуміє, яка це краса. І я особливо тішуся, що, з допомогою міжнародних партнерів, цю нашу спадщину починають якісно реставрувати. Надалі саме тут планують розмістити адміністрацію нацпарку та створити оригінальну культурну туристичну локацію.
У часі повномасштабної війни на території нацпарку облаштували пункти для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, зібрали та передали для фронту 4 позашляховики й іншу допомогу.
Від усіх жителів Львівщини подякував лісівникам і творцям Національний природний парк “Сколівські Бескиди”, працівникам Укрпошта, які працюють навіть там, де справді небезпечно. Побажав нам усім перемоги, а всій Україні відновлення, процвітання і могутності, – йдеться в повідомленні.
Ні депутати Львівської міської ради, ні чиновники Садового не піднімали це питання
Не існує вищої цінності, ніж захист Батьківщини та свого народу