Борис Джонсон відвідав реабілітаційний центр у Львові (ФОТО)

Галерея 10 Вересня, 2023 324

Гостю продемонстрували можливості залів для фізичної реабілітації та фізіотерапії, кабінетів ерготерапії

До Львова з візитом прибув один з найбільш принципових противників російського вторгнення в Україну, колишній прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

З міським головою Львова Андрієм Садовим він оглянув Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ, що на вул. Миколайчука, де лікують та реабілітують українців, які постраждали від російської агресії. Гість був приємно вражений можливостями і надсучасним рівнем медичної допомоги у Львові.

Гостю презентували екосистему НЕЗЛАМНІ, показали як організували процеси у час повномасштабної війни, та які нові об’єкти зараз реалізують з іноземними та українськими партнерами. Адже Перше медоб’єднання стало головним медичним закладом в тилу, де лікують поранених українців. Опісля Борису Джонсону продемонстрували, як лікуються та відновлюються поранені у спеціальному реабілітаційному залі, кабінеті ерготерапії та центрі ментального здоров’я.

Пацієнти центру НЕЗЛАМНІ/ UNBROKEN дякували Борису Джонсон за його незмінну стійку позицію щодо України та за підтримку. Водночас поважний гість висловлював захоплення мужністю і стійкістю українців, а також наголосив, що він не має жодних сумнівів у перемозі України.

Також Борис Джонсон мав нагоду оглянути картини, що були намальовані пацієнтами реабілітаційного центру, які мають біонічні протези. Лікарі розповіли, що зберігають ці твори на згадку про ту кропітку працю над собою і волю до життя їхніх пацієнтів.

Борис Джонсон оглянув і сучасне відділення реабілітації, яке у лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова облаштували коштом Фонду Віктора Пінчука у межах національного проєкту RECOVERY. Гостю продемонстрували можливості залів для фізичної реабілітації та фізіотерапії, кабінетів ерготерапії. Додамо, це відділення є частиною екосистеми НЕЗЛАМНІ у Львові та ще одним кроком до вчасної та якісної допомоги українцям, які постраждали від війни.

Нагадаємо, відділення реабілітації облаштували у межах меморандуму, який у жовтні 2022 року підписали «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива», Перше медичне об’єднання Львова, Львівська обласна військова адміністрація та Львівська міська рада.

Довідка

Проєкт RECOVERY передбачає створення в Україні національної мережі центрів реабілітації, допомогу в протезуванні та лікуванні важкопоранених. На першому етапі буде створено 6 центрів, розрахованих на 150 місць, на базі медичних закладів у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській, Львівській та Одеській областях.

Перше медичне об’єднання Львова – найбільша медична установа України, до якої входять дві дорослі лікарні та одна дитяча. З початку повномасштабної війни кваліфіковану медичну допомогу тут щоденно отримують українці, які постраждали від бойових дій. З прифронтових лікарень поранених пацієнтів щотижня доправляють туди евакуаційними потягами та каретами швидких. Лікування постраждалих від війни українців відбувається в межах національного проєкту НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN).

Національний реабілітаційний центр НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN) – це унікальне місце, де дорослі та діти, які постраждали від війни, отримують комплексну кваліфіковану медичну допомогу. Це реконструктивна хірургія, ортопедія і роботичне протезування. Постраждалим не лише встановлюють протези, тут їх виготовляють. Також у центрі займаються фізичною, психологічною та психосоціальною реабілітацією постраждалих військових та цивільних. Проєкт реалізується Першим медичним об’єднанням Львова та Львівською міською радою за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Коментарі

Позначки: , ,