Мешканка села Великі Грибовичі Тетяна Галайко вийшла на город перевірити, чи не померзла городина. І в цей час побачила там дику тварину. Щелепа козулі була розтрощена. А сама тварина лежала на землі. Ймовірно, її збила машина чи вона десь сама зачепилася.
Про це повідомили в Офісі агломерації та розвитку громад, пише Четверта студія.
Жінка не розгубилася і одразу зателефонувала керівникові офісу Львівської громади у Великих Грибовичах Ігорю Пителю.
«Ми викликали патрульну поліцію і вже з її допомогою тварину доправили у Домівку врятованих тварин.
Чесно кажучи, вперше бачу, щоб тварина дивилася на людей таким пронизливим поглядом, який благав про допомогу», — поділився враженнями керівник офісу Ігор Питель.
Він подякував небайдужим мешканцям Тетяні Галайко та Михайлові Захаркові за їхню людяність та небайдужість.
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону