Біля Львова 17-річний водій без прав зіткнувся із вантажним автомобілем
17 липня, близько 02:55 год. на автодорозі Н-02 «Львів-Тернопіль», біля с. Підберізці (Підберізцівська ТГ) Львівського району, мешканець с. Куровичі (Глинянська ТГ) Львівського району 2003 року народження (неповнолітня дитина), керуючи автомобілем «ВАЗ-2105», виїхав на зустрічну смугу руху, де допустив зіткнення із вантажним автомобілем «МАН», під керуванням мешканця с. Банюнин (Новояричівська ТГ) Львівського району 1965 року народження.
Про це пише Четверта студія з посиланням на повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.
Внаслідок ДТП двоє пасажирів автомобіля «ВАЗ-2105» – мешканка с. Куровичі 2004 року народження (неповнолітня дитина) та особа, місце проживання якої невідоме, 2000 року народження, загинули на місці події. Водія «ВАЗ-2105» госпіталізовано до МДКЛ м. Львова.
Обставини події встановлюються.
Біля Львова 17-річний водій без прав зіткнувся із вантажним автомобілем
Біля Львова 17-річний водій без прав зіткнувся із вантажним автомобілем
Біля Львова 17-річний водій без прав зіткнувся із вантажним автомобілем
Біля Львова 17-річний водій без прав зіткнувся із вантажним автомобілем
Спершу обвинувачений зламав вхідні металопластикові двері та проник до приміщення піцерії Pizza Hot де викрав…
У Львові у середу, 24 червня, суд продовжив розгляд справи про вбивство Ірини Фаріон. Водночас…
активісти заявляють про ризики забудови
До уваги громадян, які планують перетин українсько-польського кордону