Галерея

160-а річниця від дня народження Євгена Петрушевича: заходи на Львівщині

З нагоди  відзначення 160-річниці з дня народження громадсько-політичного діяча, Президента Української Національної Ради ЗУНР, керівника Української національної ради Євгена Петрушевича, на Личаківському кладовищі відбулись заходи.

Участь у вшануванні взяв Андрій Годик, перший заступник начальника Львівської ОВА та в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

Присутні поклали квіти до каплиці, де похований Президент Національної Ради ЗУНР Євген Петрушевич на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища. Також у межах заходу священники відслужили чин панахиди.

Опісля, на знак вшанування пам’яті та з нагоди 50-ої річниці від дня народження, Андрій Годик поклав квіти до могили Героя Небесної Сотні Андрія Дигдаловича.

Коментарі

Олег Довганик

Recent Posts

Бездіяльність Садового залишила сотні львів’ян без води

“путін забирає у нас світло, а Садовий — воду”

5 години тому

Тимошенко завтра обиратимуть міру запобіжного заходу

ВАКС розгляне клопотання про застосування запобіжного заходу до Юлії Тимошенко вже 16 січня

5 години тому

Що у Львові відремонтують у Личаківському районі

Публічні інвестиційні проєкти у Личаківському районі: що заплановано

5 години тому