На Львівщині чоловіка госпіталізували з ботулізмом - Четверта студія

На Львівщині чоловіка госпіталізували з ботулізмом

Здоров'я 19 червня, 2019 0

Ілюстрація: ТСН

З початку року в області зареєстровано два випадки ботулізму

На Львівщині з ботулізмом госпіталізували мешканця Жидачівського району.

Як повідомили вчора, 18 червня, у ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області,  до Львівської обласної інфекційної лікарні з симптомами сухості в роті, двоїння в очах, порушення ковтання, порушення мови, порушення ходи через виражену м’язеву слабкість госпіталізований 64 річний мешканець Жидачівського району. При госпіталізації встановлений первинний діагноз «ботулізм». Під час збору епіданамнезу стало відомо, що постраждалий вживав в їжу домашню консервацію – м’ясний паштет.

Як зазначається, з початку 2019 року у Львівській області зареєстровано два випадки ботулізму. Захворіли мешканці Перемишлянського та Жидачівського районів.

В цілому по Україні станом на 1 червня 2019 року  зареєстровано 40 випадків захворювання на ботулізм, під час яких постраждало 46 осіб, із них 3 – померли, за аналогічний період 2018 року було зареєстровано 27 випадків, під час яких постраждала 31 особа. З початку року серед всіх випадків ботулізму-21 пов’язаний із рибною продукцією, у тому числі 4 – ймовірно пов’язані із вживанням рибної продукції промислового виробництва.

 

Коментарі

Позначки: , , ,