Лицемірство Вам ім’я, Андрій Іванович!, - Адамик про коментар Садового щодо сутички в ЛМР - Четверта студія

Лицемірство Вам ім’я, Андрій Іванович!, – Адамик про коментар Садового щодо сутички в ЛМР

Політика 29 травня, 2019 0
Петро Адамик. Фото 4studio

Петро Адамик. Фото 4studio

Сьогодні вранці активісти застосували силу, аби потрапити всередину львівської Ратуші. Відсутній у цей час міський голова Львова Андрій Садовий відреагував на інцидент у мережі, а також висловив припущення щодо причетності БПП до даних події.

Керівник фракції Блоку Петра Порошенка у Львівській міській раді Петро Адамик спростував слова чинного мера Львова та закликав його не дезінформувати людей.

“Не можу не відреагувати на чергову брехню Андрія Садового, яку на жаль поширили, в тому числі – поважні медіа.
У своєму дописі він посилається на якихось «бариг», які вчинили бійку в міській раді сьогодні. Туди ж він для чогось (відомо для чого) приплітає і БПП.
Звертаюсь до вас Андрію Івановичу не як ефемерне БПП, а як керівник фракції Блоку Петра Порошенка у Львівській міській раді. Дуже зручно, з київських партійних офісів коментувати події у Львові. Якби до львів’ян сьогодні вийшли б ви, а не помічники, заступники і тд то такої ситуації можна б було уникнути. Ви зробили заручниками своїх амбіцій і працівників міської ради, і всіх львів’ян. Знайома тактика, коли попереду вас ідуть жінки ( добре що не діти) чи не так ??
Як керівник фракції офіційно і відповідально заявляю що БПП жодним чином не причетна до бійки в міській раді. Всі звинувачення щодо БПП – відверта та цинічна брехня.
Я і мої колеги засуджуємо використання насилля при вирішенні будь яких суперечок. Водночас з сумом констатую, що тактика Садового, побудована на брехні, маніпуляціях та грі у «велику політику» і стала основним призвідником такої ситуації.
П.с: Якщо ви, Андрій Іванович з відповідальністю ставитесь своїх слів щодо причетності БПП до цих подій, зверніться в поліцію і там назвіть прізвища представників партії і наведіть докази їх причетності. Тоді це було б відповідально. От тільки у мене є в цьому великі сумніви (

Лицемірство Вам ім’я, Андрій Іванович!”, – написав Адамик на своїй сторінці у Facebook.

Коментарі

Позначки: , , , ,