ЗНО-2018. Російську мову вилучили з переліку предметів

Новини 23 січня, 2018 191

Ілюстративне фото

З переліку предметів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року вилучено російську мову

Перелік предметів, з яких можна пройти ЗНО у 2018 році, традиційний, але зменшився на один і цього року складає 11 предметів.

«Це предмети із навчальних планів загальноосвітніх навчальних закладів. Щодо предмету, який був вилучений – це російська мова у зв’язку з тим, що обсяг замовлення на відповідний тест був невисокий. Російська мова стоїть поміж інших мов, які є в Україні, зокрема, польської, угорської, румунської, молдовської, з яких тестування не відбувається», – повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО) Вадим Карандій, передає УНІАН.

За його словами, тестування проходитиме за таким графіком: 22 травня – математика, 24 травня – українська мова та література, 29 травня – іспанська, німецька та французька мови, 1 червня – англійська мова, 4 червня – біологія, 6 червня – історія України, 8 червня – географія, 11 червня – фізика, 13 червня – хімія.

Карандій нагадав, що кожному учаснику ЗНО дається право обрати для складання тестів до 4 предметів з 11. Також  він  зазначив, що так само, як і у попередні роки, у 2018 році передбачається додаткова сесія ЗНО, яка пройде з 2 до 11 липня.

До  31 січня в Україні триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання, що відбудеться 24 березня – з української мови і літератури та 31 березня – інших предметів. Реєстрація для участі у ЗНО-2018 триватиме з 6 лютого до 19 березня. Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 2 квітня. Основна сесія ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня включно.

Коментарі

Позначки: