Як відбувалось засідання Колегії Львівської ОДА (ФОТОРЕПОРТАЖ) - Четверта студія

Як відбувалось засідання Колегії Львівської ОДА (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Новини 05 лютого, 2019 3

Засідання Колегії Львівської ОДА, фото 4studio

Сьогодні, 5 лютого, відбулось засідання колегії Львівської обласної державної адміністрації.

В межах засідання презентували виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області у 2018 році і проект Програми на 2019 рік.

«Багато в чому унікальність Львівської області полягає в тому, що на протязі останніх років нам вдалось об’єднати зусилля усіх суб’єктів, які беруть участь у процесах соціально-економічного розвитку. Це Львівська ОДА, обласна рада, районні державні адміністрації, районні ради, органи місцевого самоврядування, експертне, наукове, громадське середовище. Вато зазначити, що упродовж 2014-2016 років ми йшли здебільшого шляхом оперативних однорічних планів. Сьогодні відповідно до рішень Кабінету Міністрів України і до тих положень, які є в бюджетному кодексі, доручення Президент України даних на Раді регіонального розвитку ми переходимо до середньострокового планування я в контексті фінансового забезпечення так і в контексті формування відповідних програм соціально-економічного розвитку. Ми переходимо до формування відповідних політик розвитку а не випадкових механізмів»,- зазначив заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів.

Відтак, Роман Филипів розповів про такі галузі розвитку – економічну, фінансову, аграрну політику, політику енергетичної безпеки, розвитку дорожньо-транспортної інфраструктури та зв’язку, ЖКГ, політику просторового розвитку, розвитку освіти, охорони здоров’я, культури, фізичної культури, дозвілля та спорту, соціального захисту, збереження культурної спадщини, екологічну, молодіжну, безпекову політику, політику децентралізації та політику розвитку.

Під час засідання також відбулось нагородження відзнаками Кабінету Міністрів України.

 

Коментарі

Позначки: , ,