Як на Львівщині рятували корову, коня і цуценя (ФОТО) - Четверта студія

Як на Львівщині рятували корову, коня і цуценя (ФОТО)

Новини 16 червня, 2019 7

Фото: ДСНС

На Львівщині упродовж минулої доби рятувальники тричі надавали допомогу тваринам.

Як повідомили у прес-центрі ГУ ДСНС у Львівській області, 15 червня о 09:46 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що на пасовищі с. Богутин Золочівського району корова застрягла в намулі та не може самостійно вибратись. Рятувальники 43 ДПРП сел. Поморяни спільно з місцевим населенням за допомогою рятувальної мотузки та пожежного рукава витягнули тварину з намулу.

Цього ж дня о 22:14 рятувальники отримали повідомлення про те, що в м. Моршин на вул. Вокзальна у люк впало цуценя та не може самостійно вибратись. Пожежно-рятувальним відділенням 9 ДПРЧ м. Моршин за допомогою драбини-палки цуценя витягнуто на поверхню. Перелякану тварину забрали небайдужі перехожі.

16 червня о 00:15 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с. Салаші Яворівського району в каналізаційний колодязь, глибиною близько 2,5 метрів, впав кінь та не може самостійно вибратись. Рятувальники 54 ДПРП сел. Немирів разом із місцевими мешканцями вичерпали воду з колодязя аби кінь не втопився, та за допомогою рятувальної мотузки витягнули тварину на поверхню.

Фото: ДСНС

 

Коментарі

Позначки: , ,