«Видавництво Старого Лева» відмовилось від поліетиленової упаковки - Четверта студія

«Видавництво Старого Лева» відмовилось від поліетиленової упаковки

Новини 06 листопада, 2019 22
«Видавництво Старого Лева» відмовилось від поліетиленової упаковки

«Видавництво Старого Лева» відмовилось від поліетиленової упаковки

Книги можна придбати в паперових пакетах та спеціальних букбоксах

«Від сьогодні жодних поліетиленових  пакетиків!», – вирішив Старий Лев й замовив оригінальне картонне пакування-трансформер для своїх книг. Тож відвідувачі Книгарень-Кав’ярень Старого Лева у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі матимуть змогу упакувати книги у міцний паперовий пакет, еко-торбу Старого Лева або у власну торбинку. А книголюби, що користуються послугами онлайн-книгарні, отримають своє замовлення у спеціальному картонному пакуванні. Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-центр видавництва.

Нове картонне пакування вміщує від 1 до 5 книг та буває трьох форматів, щоб зручно транспортувати й величезні «Карти», й невеликі «36 і 6 котів». А головне – воно компактне, захищає книги від пошкоджень, його легко здати на переробку й можна використовувати повторно.

Зауважимо, пакування є безкоштовним і діє на покупки у мережі книгарень видавництва, включно з онлайн-книгарнею. Таким чином Старий Лев робить маленький, але важливий та усвідомлений крок до зменшення споживання поліетилену, який все ще дуже складно повторно переробляти в Україні.

Нагадаємо, до цього «Видавництво Старого Лева» експериментувало з пакетами, котрі швидко розкладаються у землі, поки не дійшло рішення повністю відмовитись від використання поліетилену в упакуванні книжкових відправлень.

Варто додати, що деякі подарункові видання Старого Лева задля збереження цілісності і уникнення можливих пошкоджень все ще обтягнуті в один шар поліетиленової плівки. Наразі видавництво працює над альтернативною обгорткою для таких книг.

«Видавництво Старого Лева» — українське видавництво для всієї родини,  засноване у Львові. Випускає твори художньої літератури, поезію, освітні й науково-пізнавальні книжки для дітей, мотиваційну та бізнес-літературу, кулінарні та альбомні видання, що вирізняються якістю друку та впізнаваним стилем.  Має представництва у Львові, Києві, Дніпрі та Одесі.

 

Коментарі

Позначки: ,