Водіям: 20 листопада активісти планують перекрити траси міжнародного значення

Новини 19 листопада, 2018 400

Скриншот фото/Служба автомобільних доріг у Херсонській області

Служба автомобільних доріг дала рекомендації щодо об‘їзду

20 листопада активісти планують перекрити дві траси міжнародного значення.

Як повідомили у Службі автомобільних доріг у Рівненській області, 20 листопада о 09:00 год. ГО “ВО “Євро Авто Сила” планує перекриття автомобільних доріг М-06 Київ-Чоп та М-07 Київ-Ковель-Ягодин

«До уваги учасників дорожнього руху. За попередніми даними, завтра з 09:00 год. та безстроково ГО “ВО “Євро Авто Сила” планує провести акцію протесту на пішохідних переходах автомобільних доріг загального користування державного значення М-06 Київ-Чоп, біля АЗС “Сокар” (км 322) та М-07 Київ-Ковель-Ягодин на перехресті біля с. Орлівка. З вимогою накласти вето на закони 8487 і 8488, відправити їх на доопрацювання та внести правки від ГО “ВО “Євро Авто Сила”». – інформують у відомстві.

Як зазначається, здійснювати об’їзд ділянки протесту на автодорозі М-06 Київ-Чоп рекомендується автомобільною дорогою Р-77 Рівне-Тучин-Гоща або О-181513 Бармаки-Городище-М-06. А об’їзд ділянки протесту на М-07 Київ-Ковель-Ягодин рекомендуємо здійснювати по маршрутах з м.Сарни-с.Бережницю по Н-25 Городище-Рівне-Старокостянтинів, з с.Бережниці-с.Городець-с.Великі Цепцевичі- с.Антонівка по Т-18-17.

«Служба автомобільних доріг у Рівненській області просить водіїв враховувати дану інформацію при плануванні поїздок», – зазначається у повідомленні.

Коментарі

Позначки: , ,