Україна розгромила Сербію у відборі на Євро-2020

Новини 08 Червня, 2019 133

На Львівщині збірна команда України з футболу перемогла Сербію у кваліфікаційному матчі Євро 2020.

Про це інформує прес-служба управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

У п’ятницю, 7 червня, на стадіоні «Арена Львів» відбувся футбольний матч кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи 2020 року між національними збірними командами України і Сербії.

Турнір розпочався із виконання гімну країн кожної з команд та вшануванням хвилиною мовчання колишнього багаторічного президента УЄФА Леннарта Юханссона, який помер у 89-річному віці 4 червня 2019 року.

Національну українську збірну підтримувало майже 35 тисяч уболівальників. Позаяк, за інформацією Футбольного союзу Сербії, їхніх вболівальників не було. Натомість квитки з гостьової квоти на цей поєдинок передані учасникам російсько-української війни.

На 26 та 28 хвилині матчу 21-річний футболіст під номером 15 Віктор Циганков двічі відзначився голом у ворота суперника.

У другому таймі гол у ворота сербів забиває гравець під номером 10 Євген Коноплянка, опісля 18-й гравець Роман Яремчук, 8-й гравець Руслан Маліновський.

Відтак, збірна команда України з футболу перемогла Сербію у кваліфікаційному матчі Євро 2020 з рахунком 5:0.

Вітаємо національну збірну команду України з гідним представленням нашої держави у кваліфікаційному матчі Євро-2020.