У Винниках на честь генерала Сергія Дмитровського назвуть вулицю - Четверта студія

У Винниках на честь генерала Сергія Дмитровського назвуть вулицю

Новини 06 грудня, 2018 1468

Фото: ГУ ДСНС у Львівській області

Сьогодні, 6 грудня, відбулося друге пленарне засідання 13-ої сесії  Винниківської міської ради сьомого демократичного скликання.

Як повідомляє «Винниківський вісник», одним із питань цієї сесії було про присвоєння частині вулиці Івасюка імені Генерала Сергія Дмитровського.

Покійний генерал Сергій Дмитровський очолював ГУ ДСНС України у Львівській області.

«Саме Сергій Дмитровський доклав максимум зусиль, щоб у Винниках з‘явилася своя пожежна частина (відкрито 2 березня  цього року 61-ДПРЧ). Вшановуючи світлу пам‘ять цієї людини й те, що він дуже багато зробив для громадської безпеки в нашій державі й, зокрема, для нашого міста, винниківські депутати підтримали своїм голосуванням  згадане рішення», – зазначається у повідомленні.

Помер 14 листопада цього року на 57-му році життя.

Як повідомлялося, Львівщина попрощалася з Сергієм Дмитровським.

Довідка. Сергій Дмитровський народився 16 липня 1961 року у Львові. Закінчив Львівське пожежно-технічне училище, де навчався за спеціальністю «Протипожежна техніка та безпека». Згодом продовжив навчання у Вищій інженерній пожежно-технічній школі МВС.

Був кандидатом технічних наук. У 2006 році Указом Президента України йому було присвоєно спеціальне звання «генерал-майор служби цивільного захисту».

За сумлінну багаторічну працю був нагороджений нагрудним знаком «Кращому працівникові пожежної охорони», Почесною відзнакою МНС України, Грамотою Верховної Ради України, Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, нагрудним знаком Держпожбезпеки «За заслуги в забезпеченні протипожежного захисту» ІІ ступеня та І ступеня, почесним званням «Заслужений працівник цивільного захисту України», Почесною грамота Кабінету Міністрів України та Почесною грамотою ДСНС України.

Понад 40 років присвятив порятунку життя людей. Свій трудовий шлях розпочав у серпні 1981 року на посаді начальника караулу 1-ї самостійної воєнізованої пожежної частини по охороні м. Тернопіль. Рухаючись кар’єрними щаблями, у вересні 2004 року Сергій Юрійович став очільником львівського гарнізону. Упродовж 14 років він фахово й вміло керував усіма найбільшими рятувальними операціями, які виникали на території регіону.

6 липня 2007 року на перегоні Красне — Ожидів зійшли з колії та перекинулися 15 цистерн з жовтим фосфором товарного потягу. Фосфор заливали спеціальною піною, але він спалахував знову і знову. Більше 2 тижнів, перебуваючи пліч-о-пліч з колегами, Сергій Дмитровський особисто керував пожежною операцією.

3 серпня 2007 року, на складах нафтобази, що знаходиться неподалік старовинної центральної частини міста на вул. Пластовій, виникла пожежа.  Сергій Дмитровський разом з першими підрозділами вогнеборців прибув на місце події і перебував там до повної ліквідації пожежі.

7 лютого 2008 року, на вулиці Костюшка, 14 у Львові у триповерховому житловому будинку стався вибух. Тоді під керівництвом Сергія Дмитровського рятувальники витягли з-під завалів 11 постраждалих.

Паводок на заході України  — стихійне лихо, що сталося влітку 2008 року через інтенсивні грозові дощі. Тоді, внаслідок сильних злив, що не припинялись протягом тижня (у період з 23 по 27 липня) рятувальники надавали допомогу на території 9 районів області. У ці дні головний рятувальник Львівщини перебував у всіх критичних місцях та допомагав рятувати людей.

 

Коментарі

Позначки: ,