У вірян УГКЦ буде нове церковне свято – Матері Божої Неустанної Помочі

Новини 21 червня, 2018 514

Фото: news.ugcc.ua

Празник Матері Божої Неустанної Помочі, віряни щороку святкуватимуть у першу неділю липня.

Офіційне проголошення свята відбудеться у неділю 1 липня в Тернополі за участі Блаженнішого Святослава.

Як повідомляє Департамент інформації УГКЦ, Глава УГКЦ Блаженніший Святослав затвердив текст Служби свята Матері Божої Неустанної Помочі, який був укладений Патріаршою літургійною комісією та переданий Предстоятелю для ознайомлення та проголошення.

Декрет проголошення Служби свята Матері Божої Неустанної Помочі виданий у Києві, при Патріаршому соборі Воскресіння Христового 20 червня, він  набирає чинності 21 червня 2018 року.

“Ми, владою нам даною, нашим декретом від 11 грудня 2017 року Божого, подали це до відома Божого люду, постановляючи також його святкування в першу неділю липня. Патріаршій літургійній комісії було доручено опрацювати богослужбові тексти цього свята”, — зазначено в документі.

1 липня Глава УГКЦ Блаженніший Святослав відвідає Тернопіль з нагоди пастирського візиту та урочисто проголосить празник Матері Божої Неустанної Помочі, який віряни щороку святкуватимуть у першу неділю липня. Предстоятель УГКЦ очолить Архиєрейську Святу Літургію у храмі Матері Божої Неустанної Помочі.

В офіційному проголошенні свята та урочистостях з цієї нагоди візьмуть участь митрополити та єпископи УГКЦ, представники братств Матері Божої Неустанної Помочі України та численні вірні.

Коментарі

Позначки: ,