У Вакарчука не виключають коаліції з Зеленським - Четверта студія

У Вакарчука не виключають коаліції з Зеленським

Новини 20 червня, 2019 4

Вакарчук презентує "Голос" у Львові, фото: 4studio

Партія «Голос» Святослава Вакарчука теоретично допускає коаліцію з президентською партією «Слуга народу» у новому складі Верховної Ради. Але це буде об’єднання, а партнерство.

Про це сказав заступник голови партії «Голос» Ярослав Юрчишин, передає «Радіо Свобода».

«Теоретично об’єднання можливе з будь-якою політичною силою, яка не є проросійською, яка готова реалізовувати програму, яка відповідає «Голосу». Тому так, справді, теоретично — цілком можливо», — сказав Юрчишин.

Але практично, за його словами, вести предметні переговори про створення коаліції можна буде після виборів.

«Досі це все залишається, справді, на теоретичному рівні. Треба зрозуміти, яка буде формуватися більшість, які завдання вона перед собою ставить, і відповідно від цього вже буде реалізація практичних кроків», — пояснив Юрчишин.

Однак представник політсили наголосив, що йдеться не про об’єднання, а лише про партнерство, тобто про коаліцію.

«Об’єднання політичних сил взагалі не передбачає українське законодавство, але (передбачає — ред.) формування партнерства, тобто коаліції для здійснення програм, які узгодять між собою політичні сили. Це може бути одна, дві, три, скільки завгодно політичних сил», — сказав представник «Голосу».

Він також додав, що наразі позиція партії «Слуга народу» значною мірою збігається з позицією партії «Голос».

Раніше глава партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що не виключає об’єднання з партією «Голос» Святослава Вакарчука.

Коментарі

Позначки: ,