У Турківському районі СБУ викрила махінації із соцвиплатами

Новини 17 листопада, 2018 1215

Ілюстрація: СБУ у Львівській області/Facebook

«Доглядальники» за старенькими насправді «гарували» за кордоном

Співробітники Управління Служби безпеки України у Львівській області викрили механізм махінацій із соціальними виплатами у Турківському районі.

Як повідомили у прес-центрі СБУ у Львівській області, йдеться про осіб, які доглядають за інвалідами першої групи або тими, хто досяг 80-річного віку. Відповідно до урядової постанови, держава виплачує таким людям компенсацію та сплачує за них єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

«Як встановили оперативники спецслужби, впродовж 2014 – 2018 років 220 доглядальників з Турківщини впродовж довготривалого часу перебували за кордоном і, фактично, неправомірно отримували гроші з бюджету за ті послуги, які не надавали. Тим самим держава втратила понад 800 тисяч гривень», – інформують у відомстві.

За матеріалами СБ України поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Також у межах слідчих дій досліджується наявність у діях чиновників управління соцзахисту Турківської РДА ознак службової недбалості та зловживання владою.

Коментарі

Позначки: , , ,