У Східниці гості елітного санаторію заразились інфекцією під час плавання у басейні - Четверта студія

У Східниці гості елітного санаторію заразились інфекцією під час плавання у басейні

Новини 15 травня, 2019 1

Фото: "Джерела Трускавця"

На Львівщині у комлексі «Три сини і донька» в Східниці, плаваючи у басейні готелю, отруїлися відвідувачі.

Про це повідомляють “Джерела Трускавця”.

За словами однієї з потерпілих – Олени, адміністрація готелю жодних заходів у відповідь на скарги потерпілих не проводить. За словами адміністрації готелю у будь-яких санаторіях у світі це трапляється.

Ще одна потерпіла, Варвара, розповіла, що з кожним днем кількість постраждалих із тими ж симптомами лише зростала: «На третій день перебування у санаторії ми вкотре з друзями зустрілися на сніданок та поділилися негативним станом не лише свого здоров’я, але й дітей. Упродовж усієї ночі були неспокій, нудота та температура. Перше, що спало на думку, – могли підхопити щось у басейні, адже це вже не перший раз на території санаторію, власне у басейні «Три Сини та Донька» трапляється такий інцидент».

Валерія також у цей час відпочивала у санаторії і з такими ж симптомами повернулась додому:

«Вночі, під час перебування у санаторії, я відчула слабість та мене лихоманило, спочатку думала, що це харчове отруєння. Але зранку за сніданком я помітила, що не лише у мене такий стан. Ми дійшли до висновку, що через відвідини спа-зони та басейну зокрема, ми заразились. Згодом, почитавши більше інформації в інтернеті, ми дізнались що це не перший випадок отруєння у санаторії «Три Сини та Донька». Шкода, що санаторій такого рівня не дбає про своїх гостей і тепер самому доводиться лікуватись після запланованого «оздоровлюючого» відпочинку».

Андрій, один із потерпілих, повідомив, що від адміністрації санаторію вибачення ніхто не отримав, а про будь-яку госпіталізацію навіть мови не було.

Коментарі

Позначки: , ,