У «Рава-Руській» затримали вантажівку з контрабандою напівдорогоцінного каміння

Новини 04 січня, 2019 950

Фото: ГУ ДФС у Львівській області

На українсько-польському кордоні сьогодні, 4 січня, затримали вантажівку при спробі контрабандного перевезення 13 кг бурштину.

Як повідомили у прес-службі ГУ ДФС у Львівській області, 50-річний мешканець Рівненщини намагався незаконно провезти через кордон близько 13 кг. бурштину

Як інформують у відомстві, вночі 4 січня, водій вантажного автомобіля «Опель» прямував у Республіку Польщу через митний пост  «Рава – Руська» (Львівська область). Для перетину кордону він обрав смугу руху спрощеного митного контролю “червоний коридор”.  Про наявність будь якого товару він не повідомив.  Під час  митного контролю  цього транспортного засобу в працівників митниці  виникла підозра щодо наявності в ньому  товарів прихованих від митнго контролю. Автомобіль було скеровано у місце поглибленого огляду транспортних засобів. Там митники спільно з прикордонниками у  салоні автомобіля  виявили  необроблене каміння неправильної форми, різних розмірів, жовтого та коричневого кольору різних відтінків, зовні  схоже на необроблений бурштин в асортименті. Громадянин не надав жодних документів, що могли  підтверджувати вартість, місце придбання та походження виявленого у нього товару.

Фото: ГУ ДФС у Львівській області

Таким чином, громадянин України намагався перемістити через митний кордон України товар з приховуванням від митного контролю, а саме з використанням спеціально виготовлених сховищ (тайників).

За цим фактом складено протокол  про порушення  митних правил, передбачене ст. 483 Митного кодексу України. Товар затримали. Він буде скерований   на експертизу для проведення  його ідентифікації та вартості.

Коментарі

Позначки: , , ,