У Дрогобичі демонтують шлагбауми та обмежувачі руху

Новини 16 листопада, 2018 514

Вулиця Твердохліба, Дрогобич. Фото: Дрогобицька міська рада

Поліція забезпечуватиме громадський порядок під час демонтажу

У Дрогобичі демонтують незаконно встановлені шлагбауми та інші обмежувачі руху.

Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, незаконно встановлені шлагбауми та інші обмежувачі руху — одна з проблем, про яку часто говорять у Дрогобичі. З одного боку встановлення обмежувачів руху — заходи якими мешканці міста прагнуть вберегти себе від порушників правил дорожнього руху, з іншого боку встановлення несанкціонованих обмежувачів руху одними мешканцями викликає критику з боку інших.

Як зазначається у повідомленні, виконавчим комітетом Дрогобицької міської ради під час останнього засідання було ухвалено рішення «Про демонтаж малих архітектурних форм «шлагбаумів» у м. Дрогобичі».

Згідно з рішенням, КП «Комбінат міського господарства» зобов’язано провести демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм (шлагбаумів) за адресами: вул. Косака (біля будинку №4), вул. Чмоли (перед будинком №1), пров. Різдвяний (біля будинку №6), вул. Франка (кінець вулиці), вул. Київська (біля будинку №27), вулиці Львівська (кінець вулиці), вул. Твердохліба (біля будинку №16). Буде проведено обстеження території та доцільності демонтажу обмежувача руху на вул. Побук.

Усі демонтовані об’єкти, відповідно до рішення, будуть зберігатися на території КП «КМГ». Повернути малі архітектурні форми власники матимуть змогу лише повного відшкодування витрат понесених у зв’язку з їх демонтажем та зберігання.

Також своїм рішенням виконавчий комітет Дрогобицької міської ради звернувся до начальника Дрогобицького ВП ГУНП у Львівській області з проханням забезпечити дотримання громадського порядку під час демонтажу малих архітектурних форм за зазначеними вище адресами.

Рішення виконавчого комітету було прийнято на підставі акту обстеження правомірності встановлення шлагбаумів, обмежуючих пристроїв (у вигляді металевих труб, фундаментних блоків та інших).

Коментарі

Позначки: , , , ,