Справа рюкзаків: у САП підтвердили арешт майна Чеботаря і сина Авакова

Новини 08 листопада, 2017 219

Олександр Аваков

На майно Олександра Авакова та екс-заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря накладено арешт.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

“Солом’янський районний суд Києва наклав арешт на майно Олександра Авакова і колишнього заступника міністра внутрішніх справ України Сергія Чеботаря у рамках «справи закупівлі МВС рюкзаків». Цю інформацію Радіо Свобода підтвердили у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Солом’янський районний суд Києва 1 листопада обрав особисте зобов’язання як запобіжний захід для всіх трьох фігурантів так званої «справи рюкзаків». Крім сина голови МВС Олександра Авакова, затриманими у справі також були екс-заступник міністра внутрішніх справ Сергій Чеботар і харків’янин Володимир Литвин, який у 2014 році виступав як представник компанії «Дніпровенд», фірми-переможця тодішнього тендеру на постачання рюкзаків.

Як повідомлялося, 31 жовтня НАБУ затримало сина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова – Олександра, екс-заступника міністра внутрішніх справ Сергія Чеботаря та керівника ІТ-компанії Turboseo Володимира Литвина в рамках розслідування справи про розтрату 14 млн грн під час закупівлі рюкзаків для Нацгвардії.

Коментарі

Позначки: , ,