Скандальний суд поновив люстрованого першого заступника генпрокурора Голомшу - Четверта студія

Скандальний суд поновив люстрованого першого заступника генпрокурора Голомшу

Новини 14 серпня, 2019 4
Скандальний суд поновив люстрованого першого заступника генпрокурора Голомшу. Фото: відкриті джерела.

Скандальний суд поновив люстрованого першого заступника генпрокурора Голомшу. Фото: відкриті джерела.

Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді першого заступника Генерального прокурора Миколу Голомшу. Про це пише Українська Правда.

“Розглянувши адміністративну справу за позовом Миколи Голомши до Генпрокуратури, ухвалив – визнати протиправним та скасувати наказ ГПУ про його звільнення з посади першого заступника Генерального прокурора і ухвалив поновити Голомшу на посаді.

Суд вважає, що позивач не може бути притягнутий до відповідальності лише в силу одного факту зайняття ним посади, що не визнавалося правопорушенням на час її зайняття позивачем”.

На думку суду, при проведенні люстрації, вина Голомші не була доведена, а ГПУ як відповідач не надала суду доказів того, що Голомша своїми діями сприяв узурпації влади президентом Віктором Януковичем, чи має стосунок до підриву основ нацбезпеки і оборони або порушення прав і свобод.

Голомшу звільнили за законом України “Про очищення влади”. ОАСК пише, що у кожному випадку люстрації має бути дотриманий “індивідуальний характер”, а вина працівника має бути доведена в кожному конкретному випадку.

 

Коментарі

Позначки: , ,