Садовому до відома: у Тернополі під вигуки «Ганьба» Надал дав задню

Новини 06 листопада, 2018 1494
Львівська маршрутка. Фото Варіанти

Львівська маршрутка. Фото Варіанти

.. проте транспортну кризу в одному з найнижчих в Україні за рівнем доходів жителів обласному центрі, яким з 1 листопада місцева влада підняла тарифи на пасажироперевезення вище столичних, навряд чи здолали… Про це повідомляє Тернопіль вечірній.

Сьогодні під тиском громади, представників якої цього понеділка під стінами міськради зібралося чимало, поспіхом скликаний міським головою Тернополя виконком анулював своє ж рішення, яке з 1 листопада у буквальному слові розлютило жителів нашого обласного центру та навколишніх сіл. Надал був вимушений скасувати рішення про підвищення тарифів у громадському транспорті. Проте він же під час зустрічі із представниками громади не забув наголосити, що не виключає уже найближчими днями страйку перевізників.

З 6 листопада у Тернополі відновиться дія тарифів наперевезення пасажирів автомобільним та електричним транспортом на рівні3/4 гривні у тролейбусах та4/5 гривень у маршрутках(при розрахунках “Карткою тернополянина”, електронним проїзднимм квитком та готівкою). Однак виникають сумніви, що це буде надовго.

Із 10 січня в Тернополі зростуть ціни на проїзд у громадському транспорті

На думку відомого громадського діяча Івана Сороколіта , те, що під тиском громади Сергій Надал був вимушений скасувати рішення про підвищення тарифів у громадському транспорті – добрий результат, але ще не перемога.
– Важливо по темі тарифів нам усім не повторювати помилок діючої влади і не загнати себе в нішу популізму, адже е дійсно складна тема, – стверджує один із лідерів місцевого осередку політсили “Сила народу”. – Завтра ж, ймовірно, Сергій Надал дасть вказівку залежним від нього перевізникам оголосити страйк пасажирів.Замість того, щоб виконати свої прямі обов’язки і вирішити проблему, він спробує інформаційно звинуватити самих людей, громадських активістів та політиків.

Як вважає Іван Сороколіт, транспортну кризу створила сама міська влада Тернополя і всі ми разом маємо усвідомити, що відповідальність за неї і загалом транспортну сферу, як і багато інших, несе влада, а не громада чи активісти. Закликаю тернополян ігнорувати потоки негативу та дезінформації, які вже виливаються на активістів через контрольовані владною інтернет-ресурси.

Коментарі

Позначки: , , ,