Пожежа на танкері біля Китаю: рятувальники знайшли тіла двох загиблих

Новини 13 січня, 2018 18

Фото: Xinhua / Sipa USA / Scanpix / LETA

Вранці у суботу, 13 січня, китайським рятувальникам вдалося піднятися на палубу танкера “SANCHI”, що спалахнув 6 січня у Східно-китайському морі

Вони знайшли тіла двох загиблих, доля інших моряків залишається невідомою.

Про це повідомляє Сіньхуа.

“Як повідомили в Шанхайському управлінні з порятунку на морі, сьогодні приблизно о 8:37 чотири рятувальники в протигазах піднялися на кормову палубу танкера. О 8:40 вони знайшли двох загиблих на палубі для рятувальних шлюпок”, – йдеться у повідомленні.

Спроба рятувальників увійти до житлового відсіку на першому ярусі для продовження пошуків закінчилася невдало, тому що температура у відсіку, як показав термометр у рятувальників, досягла 89 градусів за Цельсієм. Більш того, густий отруйний дим від горіння також створив велику загрозу безпеки рятувальників. Таким чином, їм довелося покинути танкер разом із знайденими двома тілами і реєстратором даних танкера.

На даний момент участь в пошуково-рятувальних роботах на місці аварії беруть, окрім китайських кораблів, також один південнокорейський корабель берегової охорони, один японський корабель берегової охорони та одне японське пожежне судно.

Як повідомлялося, 6 січня приблизно о 19:51 за 160 морських миль на схід від гирла річки Янцзи сталося зіткнення танкера, що йшов під прапором Панами “SANCHI”, і сянганського суховантажного судна “CF CRYSTAL”, яке призвело до займання танкера.

 

Коментарі