Портнова не на пари, а на нари, - у Києві мітингуватимуть студенти - Четверта студія

Портнова не на пари, а на нари, – у Києві мітингуватимуть студенти

Новини 20 червня, 2019 6

Ілюстрація ФБ

У Києві сьогодні, 20 червня, мітингуватимуть студенти на знак протесту проти «працевлаштування Портнова Андрія Володимировича на посаду професора кафедри конституційного права КНУ ім. Тараса Шевченка».

Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook журналіст Зоя Казанжи.

«Про реванш не треба розповідати – його потрібно зупиняти! Тому ми йдемо на сьогоднішню акцію «ні! Портнову в КНУ». Зустрічаємось о 18.30 біля червоного корпусу КНУ ім. Тараса Шевченка. Андрій Портнов – є проросійським політиком, який з квітня 2010 до кінця лютого – був керівником Головного управління з питань судоустрою та заступник голови Адміністрації Віктора Януковича та членом Вищої ради юстиції. Саме завдяки його діям був встановлений абсолютний контроль за судовою системою режимом Януковича. Є одним з авторів законів 16 січня. Підозрюється ГПУ у причетності до масових вбивств активістів під час Євромайдану та розкраданні землі та об’єктів нерухомості в Межигір’ї», – зазначається у дописі.

19 червня стало відомо, що колишній заступник голови Адміністрації президента при Вікторі Януковичу Андрій Портнов знову працюватиме на кафедрі конституційного права юридичного факультету КНУ ім. Тараса Шевченка.

«Закликаємо студентів, співробітників, викладачів та випускників КНУ ім. Тараса Шевченка стати на захист честі і репутації свого університету та приєднатися до нижче наведених вимог.

Наші вимоги:

скасувати наказ про працевлаштування Портнова Андрія Володимировича на посаду професора кафедри конституційного права КНУ ім. Тараса Шевченка;

публічне вибачення від ректора КНУ ім. Тараса Шевченка Леоніда Губерського за призначення Андрія Портнова

Портнов не проведе в КНУ жодної лекції!

Акція відбувається без партійної, організаційної символіки та прапорів», – йдеться у дописі.

Фото: Зоя Казанжи/ФБ

 

Коментарі

Позначки: , , ,