Порошенко - Зеленському: Ми маємо захистити державу від вас, бо ви - головний провідник олігархів - Четверта студія

Порошенко – Зеленському: Ми маємо захистити державу від вас, бо ви – головний провідник олігархів

Новини 19 квітня, 2019 537

Петро Порошенко у Стрию, 28.03.19, фото: 4studio

Кандидат на посаду глави держави Володимир Зеленський живе минулим і є головним провідником інтересів олігархів в Україні.

Про це чинний президент заявив під час дебатів на стадіоні НСК “Олімпійський”. Захід транслював телеканал “Прямий”.

“Шановний пане Зеленський, я теж мушу визнати, що ви талановитий актор, зробили гарну продюсерську компанію і зробили різнобарвні, але цікаві продукти. Сьогодні ми нарешті дали можливість людям почути невеличку дещицю нашої дискусії. І це надзвичайно важливо, що дискусія почалася, я пропоную, щоб вона була продовжена зараз на “Суспільному”.

І давайте поставимо питання цим десяткам і десяткам тисяч людей на цьому стадіоні, чи мають вони право знати своє майбутнє? Бо сьогодні окрім абсолютно голослівних звинувачень від пана Володимира не почули нічого. Ні щодо стратегії, ні щодо напрямків і кроків, ні щодо рішучих позицій з яких ми мажмо захистити державу. З ваших відповідей зрозуміло, що ви поки живете минулим, що ви поки готові розповсюджувати лише неправду, що ви поки намагаєтесь розповсюджувати лінію, яку ви почали на каналі вашого партнера пана Коломойського – на телеканалі “1+1″. На каналі, який надав вам охорону, який надав вам техніку, юридичне забезпечення – все, для того щоби ви мали можливість захопити нашу державу.

Наша спільна позиція – ми маємо захистити державу від вас. Ви не Голобородько, ви сюди приїхали не на тролейбусі і не на велосипеді. Ви є головний провідник олігархів, і точно – одного олігарха-втікача. Ви сьогодні закрили свою декларацію за 2018 рік. Чого ви ховаєтесь від українського народу? Чого ви не відкриєтесь і не продемонструєте джерела ваших статків? Бо за Голобородько не стояв Коломойський з вимогою повернути ПриватБанк і не стояв Коломойський з вимогою повернути Укрнафту. Ми не почули вашу стратегію”, – зазначив Порошенко.

Коментарі

Позначки: