Порошенко: Вимагаємо у президента Зеленського підписати закон про державне визнання і підтримку «Пласту» - Четверта студія

Порошенко: Вимагаємо у президента Зеленського підписати закон про державне визнання і підтримку «Пласту»

Новини 14 серпня, 2019 108
Порошенко заявив, що готовий пройти детектор брехні на "Прямому" каналі

Порошенко заявив, що готовий пройти детектор брехні на "Прямому" каналі

Президент Володимир Зеленський має підписати закон «Про державне визнання і підтримку Пласту – Національної скаутської організації України», тому що «Пласт» – це організація, яка системно виховує справжніх патріотів України, – про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав п’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«Пам’ятати і берегти минуле, але дивитись і жити заради майбутнього». Це – основне гасло найстарішої української скаутської організації «Пласт», майбутнє якої зараз ми маємо зберегти і захистити.

«Пласт», який об’єднав тисячі молодих українців, відіграє важливу роль у вихованні відданих державі патріотів. Пластуни Марк Паславський, Віктор Гурняк, Євген Подолянчук, Микола Гордійчук, Андрій Білик віддали своє життя, захищаючи Україну від російських агресорів», – наголосив п’ятий президент України.

Свідомі українці мають долучитися до флеш-моба в соціальній мережі Facebook та закликати Володимира Зеленського підписати закон, – наголосив лідер «Європейської Солідарності».
«Глибоко розуміючи значення пластунського руху для України, я і Європейська Солідарність вимагаємо у президента Зеленського підписати закон про державне визнання і підтримку «Пласту».

Долучаюся до флешмобу #ПідписуйТЕзаконПроПласт і запрошую усіх свідомих громадян», – написав Петро Порошенко.

Коментарі

Позначки: , ,