Польща закриває піший перехід на Львівщині - Четверта студія

Польща закриває піший перехід на Львівщині

Новини 19 грудня, 2018 1053

Фото: nadbuzanski.strazgraniczna.pl

Піший перехід на автомобільному пункті пропустку “Угринів-Долгобичув” перестане функціонувати з 1 січня 2019 року.

Тимчасова інфраструктура для здійснення перевірки пішоходів і велосипедистів на цьому переході у нинішньому вигляді “створює багато загроз”, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на Надбужанський відділ Прикордонної служби Польщі.

“Пілотний проект пішохідного переходу на автомобільному пункті пропуску “Долгобичув-Угринів” завершується з кінцем року (31 грудня – ред.)”, – йдеться в повідомленні польських прикордонників.

Як зазначається, тимчасовий характер інфраструктури, виділеної для контролю пішоходного руху, “створює багато загроз і робить неможливим продовження пілотного проекту в нинішній формі”.

Підкреслюється, що, беручи до уваги час на перетин кордону подорожуючих на автотранспорті, доцільно використовувати цей пункт пропуску згідно з його основним призначенням.

Пілотний проект щодо функціонування пішохідного переходу в пункті пропуску “Угринів-Долгобичув”, діяв з 1 липня 2015 року. Метою його створення була “оцінка суспільного запиту” на такий спосіб перетину кордону серед подорожуючих. Як наголошується, інформацію, отриману за понад три роки функціонування пішохідного переходу, буде використано в майбутньому для побудови відповідної інфораструктури під пішохідний перехід, забезпечуючи “відповідні умови і безпеку для осіб, які хотітимуть скористатися цією формою здійснення подорожей”.

На сьогодні упродовж доби кордон у пункті пропуску “Угринів-Долгобичув” перетинає близько 3,5 тис. осіб, з яких близько 850 – це пішоходи та велосипедисти.

 

 

Коментарі

Позначки: , , ,