Польща офіційно підтвердила початок дії “чорного списку”

Новини 18 листопада, 2017 208

Ілюстративне фото

Рішення про заборону в’їзду до РП Святославові Шереметіпов’язане із забороною на проведення пошуків та ексгумації польських жертв війни та конфліктів на території України

Польща офіційно підтвердила заборону на в’їзд до країни секретарю Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, пам’яті учасників жертв війни та політичних репресій Святославу Шереметі.

Інформацію підтвердив глава прес-служби польського МЗС Артур Ломпарт, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на TVN 24. За його словами, це рішення пов’язане із забороною на проведення пошуків та ексгумації польських жертв війни та конфліктів на території України.

“Пропаганда злочинних ідеологій, в тому числі нацизму, в Польщі заборонена”, – заявив він. Прес-секретар Бещадського відділення прикордонної служби Польщі Ельжбьета Пікор пояснила, що Святослав Шеремета не відповідав вимогам, які дозволяють в’їхати в країну. “Його дані фігурували в базі осіб, небажаних на території нашої країни, тому його не пустили”, – сказала вона.

Нагадаємо, у суботу, 18 листопада, польські прикордонники не пропустили Шеремету до Польщі. Святославу Шереметі повідомили, що в’їзд у Польщу і Шенгенську зону йому заборонено на рік.  У зв’язку з цим МЗС України терміново викликало польського посла.

 

Коментарі

Позначки: , ,