Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом блокування залізничних комунікацій на Львівщині - Четверта студія

Поліцейські відкрили кримінальне провадження за фактом блокування залізничних комунікацій на Львівщині

Новини 21 вересня, 2019 12

Ілюстративне фото

У селі Сілець на залізничній колії станції “Соснівка” невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству

На місці події працюють підрозділи поліції  області на чолі з її начальником полковником поліції Василем Віконським. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

У Сокальське відділення поліції сьогодні, 21 вересня, надійшла заява від керівництва одного з вугільних підприємств району про те, що в селі Сілець на залізничній колії станції “Соснівка” невідомі особи здійснюють блокування вагонів, завантажених вугіллям, чим наносять суттєву фінансову шкоду підприємству.

За фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.279 (блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства) КК України. Санкція статті передбачає від двох до п’яти років позбавлення волі.

“Зараз ми намагаємося переконати правопорушників припинити чинити беззаконня. Однак, якщо вони відмовляться виконувати законні вимоги поліцейських, ми будемо змушені застосувати заходи поліцейського  примусу”, – наголосив Василь Віконський.

Коментарі

Позначки: ,