Новояворівськ прийматиме ІІ етап Карпатської молодіжної хокейної ліги U-19

Новини 06 листопада, 2018 158

Упродовж, 9 – 11 листопада на Льодовій арені у місті Новояворівськ відбудуться матчі ІІ етапу Карпатської молодіжної хокейної ліги U-19 сезону 2018-2019 рр.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

У межах змагань ХК «Галицькі Леви» U-19 на домашній арені боротиметься з командами: «СДЮСШОР» (Харків), «Крижинка» (Київ), MMKS «Podhale» (Новий Тарг, Польща), HK Mládež Michalovce (Словаччина), Gladiators Dunarea (Румунія), STS UKS Niedzwiadki (Sanok Польща).
Зазначимо, що загалом в етапі візьмуть участь 7 хокейних колективів з 4-ох країн Європи.
Почесними гостями 2-го етапу стануть колишні канадські гравці НХЛ – брати Вейн та Дейв Бабичі, які братимуть участь в офіційній церемонії відкриття етапу та проведуть у Львові , 6 листопада, серію майстер-класів для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи ХК «Галицькі Леви». Також брати Бабичі планують відвідати місто Броди, щоб побачити Батьківщину своїх предків та громаду міста.
Нагадаємо, після першого етапу, який відбувся у Новому Таргу лідирують «Галицькі Леви» та словацькі «Mládež Michalovce», в активі яких по 13 очок після 6-ти зіграних поєдинків.

9 листопада (п’ятниця)

09:30 «Gladiators Dunarea» Galati – MMKS «Podhale Nowy Targ»
11:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – «Галицькі Леви»
12:30 HK Mládež Michalovce – «Крижинка Київ»
14:00 MMKS «Podhale Nowy Targ» – «СДЮСШОР Харків»
15:30 Церемонія відкриття
16:00 «Галицькі Леви» – «Gladiators Dunarea»
17:30 «Крижинка Київ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»
19:00 «СДЮСШОР Харків»- HK «Mládež Michalovce»

10 листопада (субота)
09:00 «Галицькі Леви»- «СДЮСШОР Харків»
10:30 «Gladiators Dunarea» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»
12:00 HK «Mládež Michalovce» – MMKS «Podhale Nowy Targ»
13:30 «Крижинка Київ»- «Галицькі Леви»
15:00 «СДЮСШОР Харків»- «Gladiators Dunarea»
16:30 MMKS «Podhale Nowy Targ» – «Крижинка Київ»
18:00 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – HK «Mládež Michalovce»

11 листопада (неділя)
8:00 «Крижинка Київ» – «Gladiators Dunarea»
9:30 STS UKS «Niedzwiadki Sanok» – «СДЮСШОР Харків»
11:00 «Галицькі Леви» – MMKS «Podhale Nowy Targ»
12:30 «Gladiators Dunarea» – HK «Mládež Michalovce»
14:00 «СДЮСШОР Харків» – «Крижинка Київ»
15:30 MMKS «Podhale Nowy Targ» – STS UKS «Niedzwiadki Sanok»
17:00 HK «Mládež Michalovce» – «Галицькі Леви»
18:30 Церемонія закриття

Коментарі

Позначки: , ,