На вулицях Дрогобича змінили організацію руху автомобілів

Новини 21 лютого, 2019 373
На вулицях Дрогобича змінили організацію руху автомобілів

На вулицях Дрогобича змінили організацію руху автомобілів

У четвер, 21 лютого, на черговому засіданні Виконавчого комітету Дрогобицької міської ради було прийнято рішення «Про встановлення дорожніх знаків на вулицях міста».
Організацію руху автомобільного транспорту змінять на декількох вулицях міста, зокрема на вулицях П. Сагайдачного, П. Орлика, Лесі Українки, 22 січня та ін.

Про це інформує Дрогобицька міська рада.

Рішення про встановлення знаків було прийнято на підставі звернення мешканців вул. Г. Косака, а також депутата Дрогобицької міської ради Юрія Кушлика начальника 2 СЦШР ДСНС України Анатолія Кінчеші.

Відтак дорожні знаки встановлять на перехресті вул. 22 Січня – вул. С. Наливайка, а саме: на вул. 22 Січня дорожній знак п.2.3 «Головна дорога», на вул. С.Наливайка дорожній знак п.2.1 «Дати дорогу».

На вул. Г. Косака (зі сторони вул. Л. Українки) встановлять дорожній знак 5.5 «Дорога з одностороннім рухом», та дорожній знак 3.21 «В’їзд заборонено» (зі сторони вул. Сагайдачного).

На світлофорах, що розташовані на перехресті вулиць П. Орлика – В. Великого, зі сторони вул. Сагайдачного, зі сторони залізничного вокзалу, зі сторони дитячої поліклініки та зі сторони ТЦ «АТБ» встановлять зелену стрілку на білому фоні, яка дозволятиме рух в напрямку стрілки.

Також ІІ Спеціальному центру швидкого реагування ДСНС України надали дозвіл на облаштування перед воротами контрольно-пропускного пункту захисні бетонні споруди ТЗ-1, а також шлагбаум на вул. Спортивна, 44.

Коментарі

Позначки: ,