На Сколівщині розшукали безвісно зниклого львів’янина - Четверта студія

На Сколівщині розшукали безвісно зниклого львів’янина

Новини 12 червня, 2019 184
На Сколівщині розшукали безвісно зниклого львів’янина

На Сколівщині розшукали безвісно зниклого львів’янина

Чоловік працював на одному з місцевих підприємств у селищі Славське і, за його словами, не знав про те, що перебуває у розшуку. Про це інформує відділ комунікації поліції Львівської області.

У Сихівський відділ поліції в листопаді 2018 року з заявою про свого зниклого родича звернувся львів’янин. За словами заявника, його 43-річний брат, також мешканець Львова, пішов з дому, не повідомивши нікого з родичів та знайомих, і його місцеперебування невідоме. Мобільний телефон, який зниклий мав з собою, відключений.

Поліцейські оголосили чоловіка у розшук, і сьогодні, 12 червня, виявили його у селищі Славське Сколівського району, де він працював на одному з місцевих підприємств. За словами чоловіка, він живий та здоровий, чому родичі звернулись із заявою про його розшук, йому невідомо і спілкуватись з ними він не хоче.

Довідка. У випадку зникнення особи необхідно негайно зателефонувати у поліції за номером 102 або звернутись у найближчий відділок поліції.

Після надходження повідомлення про безвісне зникнення особи, до місця її останнього перебування негайно виїжджає слідчо-оперативна група. На місці поліцейські проводять збір інформації про зниклого та обставини зникнення. В подальшому інформація про розшук особи надається всім працівникам поліції, висвітлюється в ЗМІ та Інтернет-спільнотах, розміщується в місцях масового скупчення людей. Оперативно-розшукові заходи тривають до тих пір, поки місцеперебування зниклого не буде встановлено.

Коментарі

Позначки: , ,